Hilde Aass

Styrets leder

Tlf. 91 38 44 19

E-post: hilde.aass@ntk.no

Lisa Kvålshaugen Bjærum

Nestleder

Tlf: 41 81 59 42

E-post: lisa.bjaerum@ntk.no 

Hilde Røkenes

Sekretær

Tlf:

E-post: hilde.rokenes@ntk.no 

Toralf Furseth

Styremedlem 

Tlf: 97 62 00 15

E-post: toralf.furseth@ntk.no

Dag Cappelen Papazian

Styremedlem

Tlf: 91 84 27 88

E-post: 
dag.papazian@ntk.no 

Kjetill Vassmo Lund

Kasserer

Tlf: 41 47 40 75                    

E-post:
kjetill.lund@ntk.no 

 

Tilsyn Skagadalen

Sigurd Felde

tlf: 99 69 52 48 e-post: sigurdfelde@hotmail.com

Sander Buene

tlf: 99 10 24 36 e-post: sanderbuene@gmail.com

Tilsyn Vengedalen

Håkon Vego

tlf: 99 01 93 99 e-post:hakon.vego@gmail.com

Marit Weideborg

e-post: maritweideborg@gmail.com

Tilsyn Giklingdalen

Sigmund Ø. Størset

Tlf. 986 11 167 sstorset@gmail.com

Kaspar Vereide

Tlf. 926 98 109 kaspar.vereide@gmail.com

Redaktør for Norsk Tidsskrift for Alpin Klatring

Eivind Hugaas 

e-post: eivind.hugaas@ntk.no 

Leder for NTKs alpinklatrefond

Lars Flatø Nessa 

e-post: larsnessa@gmail.com

 

Etikkomiteen

Etiske spørsmål kan rettes til etikkomiteen. Les mer om komiteen.

e-post: etikk@ntk.no 

Member in Medical Commision

Emma Wichardt

e-post: emmawichardt@gmail.com  

Member in Mountaineering Commission

Signar André Nilsen

e-post: signis_@hotmail.com  

Corresponding member of UIAA Mountain Protection Commision

Jan Ivar Bøe

Tlf. 97 06 23 39 e-post: jan.ivar.boe@akershus-fk.no